20130907-115221.jpgDe interesse van Almeerders voor het Droomboek is vooralsnog bescheiden te noemen. Het boek is samengesteld ter ere van de inhuldiging van koning Willem-Alexander. Het boek bevat 'positief gestemde dromen voor ons land'. Het Droomboek is voor ieder huishouden gratis op te halen bij de boekhandel. Boekhandel Polare in Almere heeft drieduizend Droomboeken in voorraad.

Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit overige