De politie heeft in de nacht van maandag op dinsdag 3 inbrekers op heterdaad aangehouden op de Frans Duwaerstraat.

Rond 04.40 uur werd een buurtbewoner opgeschrikt door geluiden uit de woning van zijn buren, waarvan de melder wist dat zij op vakantie waren. De melder bedacht zich geen moment en belde daarop het alarmnummer 112 waarna direct diverse eenheden ter plaatse zijn gegaan.

Eén van de agenten zag op de eerste etage een persoon door het raam kijken en vervolgens direct wegrennen. Het drietal probeerde vervolgens om via de daken te ontkomen nadat zij uit een dakraam waren geklommen. Toen eenmaal de hondengeleider ter plaatse is gekomen, gaf het drietal zich over en werden zij aangehouden. De brandweer heeft hierbij assistentie verleend om de inbrekers van het dak te halen.

De inbrekers zitten vast voor verder onderzoek.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112