Maandagavond is een agent gewond geraakt nadat hij een mes wilde afpakken tijdens een ruzie in Almere Buiten.

Agenten kregen een melding dat er een ruzie zou zijn tussen een moeder en haar dochters. Toen agenten ter plaatse in gesprek gingen met de vrouw, haalde deze een groot mes tevoorschijn.

Eén agent greep daarbij direct in door het mes af te pakken, maar raakte daarbij gewond aan zijn hand. De vrouw is aangehouden en vastgezet, de verwondingen aan de hand van de agent zijn inmiddels gehecht.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112