De politie heeft maandagavond een 13-jarige jongen aangehouden die stenen naar een bus heeft gegooid op de Pieter de Hooghstraat. Rond 19.20 uur schrokken de passagiers en de buschauffeur van een harde knal, toen bleek dat er stenen tegen de bus waren gegooid en een ruit beschadigd raakte. Hierbij raakte niemand gewond. Toegesnelde agenten gingen ter plaatse en troffen in de omgeving een drietal jongens aan die voldeden aan het signalement. Het drietal van 9, 10 en 13 jaar oud moesten mee naar het politiebureau waar zij werden verhoord. Uit het verhoor bleek dat de 13-jarige jongen verantwoordelijk was voor de vernieling. Tegen de jonge Almeerder is een proces-verbaal opgemaakt, na het verhoor mochten de jongens naar huis.

Connexxion

Vervoersbedrijf Connexxion zal de geleden schade verhalen op de 13-jarige jongen, zij stelt zich civiel rechtelijk partij en geeft aan dat de vorderingen kunnen oplopen tot enkele duizenden euro's.

Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

31-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen.

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112