Door werkzaamheden aan de Gooimeerdijk-West en de aansluiting op de A6 is vanaf dinsdag 16 augustus tot en met rijdag 26 augustus de Gooimeerdijk-West afgesloten voor al het verkeer.

Fietsers worden tijdens de afsluiting omgeleid via de Havendreef, fietstunnel Dunloppad, Luidsprekerstraat, Vasalisstraat, het busviaduct over de Hogering en het Spoorbaanpad.

Omleiding

Vanaf de kruising Havendreef tot aan de Poortdreef zal worden afgesloten. Verkeer vanaf Almere Haven naar Almere Poort (in beide richtingen) zal worden omgeleid via de Havendreef en de A6. Fietsers kunnen tijdens de werkzaamheden niet onder de A6 door bij de Poortdreef en langs de Gooimeerdijk fietsen.

De trailerhelling blijft wel bereikbaar.

Afsluitingen A6

Op de A6 richting Lelystad zijn de op- en afritten 2 (Almere Poort) afgesloten. Ook de Poortdreef is afgesloten vanaf de Elemendreef tot aan de Gooimeerdijk. Verkeer vanaf de A6 zal worden omgeleid via de op- en afrit 3. Het lokale verkeer wordt omgeleid via de Elementendreef en de Hogering.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit entertainment