De twee jongetjes die beweerde dat zij werden bekogeld door vuurwerk waardoor één van de jongetjes tweedegraads brandwonden opliepen, blijken het vuurwerk zelf te hebben afgestoken. Dat meldt de politie. Maandagmiddag rond 16.40 uur speelden de twee vriendjes met elkaar in een speeltuintje aan de Jan van Goyenstraat. Het verhaal dat een groep tieners vuurwerk naar hen hebben gegooid blijkt niet te kloppen. De jongetjes bleken illegaal vuurwerk (cobra's) op straat te hebben gevonden en hebben hier vervolgens het kruit uit gehaald en aangestoken. Hierdoor ontstond er een steekvlak waardoor één van de jongetjes brandwonden opliep.

Geschrokken

Omdat de twee jonge Almeerders zo geschrokken waren van de gebeurtenis, hebben ze een verhaal verzonnen dat een groep jongens vuurwerk naar hen hadden gegooid. De politie heeft met de jongens en hun ouders een gesprek gevoerd over wat er is voorgevallen.

Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112