Almere is opnieuw een miljonair rijker: dinsdag won een inwoner van Almere de hoofdprijs van 1.000.000 euro welke viel op het winnende lotnummer van de gelukkige inwoner van Almere.

De gelukkige winnaar krijgt het bedrag van de Staatsloterij belastingvrij op de rekening overgemaakt. Over de identiteit van de winnaar kon de Staatsloterij vanwege privacyredenen geen uitspraken doen.

Miljoenenjacht

Eerder deze maand was Almere ook al een miljonair rijker, de 51-jarige Krijn Schouten won het bedrag van 1.120.000 euro tijdens het finalespel van het televisieprogramma Miljoenenjacht.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit