Zaterdagavond zijn er vernielingen aangericht bij een fastfoodrestaurant op het Forum in Almere Stad. De politie zoekt getuigen.

Volgens de politie kwam er rond 22.50 uur een groep mannen binnen die direct zijn begonnen met het maken van rotzooi waarbij ook verschillende spullen richting het personeel werd gesmeten. Hierbij werd het personeel ook nog verschillende keren uitgescholden.

De groep liet een grote ravage achter in het restaurant. Niemand raakte gewond, maar de schrik zit er goed in onder het personeel.

Getuigenoproep

De politie is op zoek naar mensen die mogelijk getuige zijn geweest van de vernielingen en mensen die de groep mogelijk buiten het restaurant hebben gezien.

Getuigen worden gevraagd om contact op te nemen met de politie via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112

Reageren op dit artikel

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst. Klik hier om een reactie te plaatsen.