Bij een woning aan het Bonietplein in Waterwijk, is zondagavond brand uitgebroken. Dat meldt de politie.

De brand brak rond 19.00 uur uit, inmiddels is er opgeschaald naar 'grote brand'. Een bewoner kon tijdig het pand verlaten, hulpdiensten zijn met veel materiaal ter plaatse om het vuur te bestrijden.

De politie heeft de woning inmiddels bestempeld als plaats delict, zo wordt er momenteel onderzocht of de brand het gevolg is geweest van een explosie.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112