Een 21-jarige man is aangehouden op verdenking van zware mishandeling in het Beatrixpark in Almere. De mishandeling vond donderdagavond rond 20.30 uur plaats, daarbij raakte een fietser ernstig gewond.

Het slachtoffer liep meerdere botbreuken in het gezicht op en moest met spoed naar het ziekenhuis worden gebracht. Volgens de politie fietste de man op het moment van de mishandeling door het park. Wat er precies is gebeurd, is nog niet duidelijk.

Tips na eerdere oproep

De politie deed eerder een oproep aan getuigen om zich te melden. Dankzij tips van burgers en aanvullend onderzoek kon de verdachte worden herkend en aangehouden. “Daarvoor onze dank”, aldus de politie.

Het onderzoek naar de toedracht van het incident loopt nog.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112