Bij een steekpartij in de nacht van zaterdag op zondag is een 37-jarige Almeerder gewond geraakt. Het incident vond rond middernacht plaats in de W. Bruinstraat in de Bouwmeesterbuurt.

Hulpdiensten rukten met spoed uit nadat er melding werd gemaakt van een geweldsincident met mogelijk meerdere gewonden. Na onderzoek bleek echter dat er slechts één persoon daadwerkelijk gewond was geraakt. Het slachtoffer is in zijn been gestoken en is voor behandeling overgebracht naar het ziekenhuis.

De politie wist kort na het incident een verdachte aan te houden. Het gaat om een 40-jarige man, ook afkomstig uit Almere. Hij werd in de directe omgeving van het incident opgepakt.

Update 14.15 uur: De politie meldt dat er na onderzoek duidelijk is geworden dat er niet 1, maar 3 personen gewond zijn geraakt. Ook twee mannen van 37 en 27 jaar liepen meerdere steekwonden op. De verdachte zit nog vast.

Bekijk de locatie op de kaart:


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

31-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen.

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112

Reageren op dit artikel

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst. Klik hier om een reactie te plaatsen.