Op de Jac. P. Thijsseweg in Almere Buiten heeft zich donderdagavond een ernstig ongeluk voorgedaan waarbij een auto in tweeën brak.

Rond 19.00 uur kregen de hulpdiensten een melding binnen over een eenzijdig ongeval. Eén van de twee inzittenden zat bekneld in het zwaar beschadigde voorste deel van de auto en moest door de brandweer worden bevrijd. 

De andere inzittende wist al uit het voertuig te komen voordat de hulpdiensten arriveerden.

Auto in tweeën gebroken

Uit bandensporen blijkt dat de auto in de berm terechtkwam en vervolgens met grote kracht tegen een boom botste: door de klap werd de voorkant van de auto meters verder het gras in geslingerd, terwijl het achterste deel op de rijbaan terechtkwam.

Een traumahelikopter werd opgeroepen om medische hulp te verlenen. Beide slachtoffers zijn met spoed naar het ziekenhuis gebracht, hun toestand is niet bekend.

Bekijk de locatie op de kaart:


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

31-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen.

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112