Dinsdagavond heeft er bij een woning aan de Anna Blamanstraat in de Literatuurwijk een explosie plaatsgevonden. Dat meldt de politie.

Volgens de politie vond de explosie rond 20.15 uur plaats. Hulpdiensten rukten na de melding direct uit naar de woning, de knal werd vermoedelijk veroorzaakt door een brandend voorwerp — wat resulteerde in een kleine brand tegen de gevel. Hoewel het vuur snel onder controle was, raakte de voordeur van de woning beschadigd.

Voor zover bekend is er niemand gewond geraakt bij het incident. De politie is een onderzoek gestart naar de toedracht, er zijn nog geen aanhoudingen verricht. 


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

31-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen.

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112