In de nacht van donderdag 24 op vrijdag 25 april is er rond 04.30 uur een overval geweest op een bedrijfspand aan de Fioringrasstraat in de Kruidenwijk.

Op dat tijdstip waren er personen in het pand aanwezig die vermoedelijk illegaal aan het gokken waren. De drie overvallers bedreigden de personen in het pand met een steekwapen en een vuurwapen en eisten geld. De daders gingen er vervolgens met sieraden en een geldbedrag vandoor.

In de omgeving werd met behulp van een politiehelikopter gezocht naar de overvallers echter werden ze niet meer aangetroffen. Bij de overval raakte niemand gewond.

Recherche Almere heeft de zaak in onderzoek.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

31-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen.

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112