De Almeerse jihadist Khalid K., die zichzelf tegenwoordig ook Abu Abdulrahman al Iraki noemt, blijkt toch niet te zijn gedood door het Syrische leger. Op Twitter is een nieuwe foto van hem verschenen waar hij poseert met 7 hoofden. Dat meldt de journalist Harald Doornbos op Twitter. Op de foto is te zien hoe Khalid K. de hoofden op een hek heeft gelegd en sommige hoofden zelfs op de spijlen van het hek heeft gespiest.

Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112