Vrijdagochtend 1 augustus hield de politie twee mannen uit Utrecht aan op verdenking van autokraak.

Tijdens surveillance in Almere-Poort zagen agenten twee mannen op verschillende plekken rond auto’s hangen. Toen zij de mannen later rond 04.30 uur met gevulde plastic tassen zagen fietsen in de omgeving van de Castorstraat, spraken zij hen aan. Eén van de mannen ging er vandoor. De ander, een 19-jarige man uit Utrecht, werd daarop aangehouden.

Enkele minuten later kreeg de politie de melding dat iemand twee plastic tassen verstopte bij het Freyjaplantsoen. De agenten hielden daar een 23-jarige man uit Utrecht aan, die zij herkenden als de eerder gevluchte man. In de plastic tassen werden verschillende navigatiesystemen aangetroffen. De fiets van de 19-jarige stond geregistreerd als gestolen en werd in beslag genomen.

De beide mannen werden naar het bureau overgebracht en ingesloten voor verhoor.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112