In de nacht van vrijdag 25 juli 2014 vond er een mishandeling plaats in het uitgaansgebied op de Grote Markt / Koopmanstraat. De politie is op zoek naar getuigen.

Tussen 04.00 en 04.20 uur ontstond er een vechtpartij, op het terras voor het uitgaansgelegenheid Le Baron, waarbij het slachtoffer in zijn gezicht werd geslagen. Hierdoor kwam hij ten val waarbij hij met zijn been achter een terrasafscheiding bleef haken. Hij liep hierbij een enkelbreuk op.

Getuigenoproep

De politie is op zoek naar getuigen van deze mishandeling en verzoekt hen om contact op te nemen met de politie. Met name de groep jongeren die zich in de omgeving van Le Baron bevonden, wilt de politie graag spreken. Dit kan via het telefoonnummer 0900-8844 of anoniem via het telefoonnummer 0800-7000.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

31-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen.

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112