Het bevrijdingsfestival op de Esplanade is vanwege het slechte weer opnieuw uitsteld. De aanvang van de feestelijkheden is nu 19.00 uur. Eerder vandaag werd de tijd al verlaat van 12.00 uur naar 17.00 uur. Even na 17.00 uur stond het Forum al vol met honderden mensen die de Esplanade wilden betreden, maar werden gevraagd om tegen 19.00 uur terug te keren. De organisatie geeft om 18.00 uur een volgende update, of het terrein om 19.00 wel open zal gaan of niet. Update 18.15 uur: de organisatie heeft besloten het terrein op de Esplanade vanavond niet meer te openen, meer informatie in dit artikel.

Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit entertainment