De politie heeft een beloning van 7500 euro uitgeloofd voor de gouden tip die leidt naar de terugvondst van in totaal 42 oefenwapens.

Op zaterdag 13 maart verloor een medewerker van de politie in de ochtend zijn lading toen hij vanuit Lelystad over de Oostvaardersdijk naar Almere reed. "Bij de oprit naar de A6 ontdekte de medewerker dat de achterdeur van de bestelbus, mogelijk door een defect, open stond", aldus de politie. Vervolgens werd opgemerkt dat de kisten met oefenwapens waren verdwenen.

Uitgebreid onderzoek langs de afgelegde route werden enkele goederen uit de bestelbus teruggevonden, maar de drie kisten (een houten kist en twee roodkleurige plastic kisten) werden niet meer aangetroffen.

Gouden tip

Door een beloning uit te loven, hoopt de politie op de gouden tip die leidt naar de terugvondst van de oefenwapens.

Een ieder met meer informatie wordt verzocht om contact op te nemen met de politie via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000 onder vermelding van zaaknummer 2021079112.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112

Reageren op dit artikel

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst. Klik hier om een reactie te plaatsen.