Afgelopen vrijdag opende aan het Mandelaplein in Almere Centrum de achttiende vestiging van biefstukrestaurant Loetje.
Met 250 zitplaatsen vult Loetje de begane grond van het moderne moderne Martinez-gebouw pal achter het station. Het mooi verbouwde restaurant is een fijne plek geworden om gezellig te lunchen, borrelen en dineren.
Meer dan alleen de bekende biefstuk
Heino Gleizes, al jaren werkzaam in de horeca, is trots dat hij het nieuwe filiaal van Loetje in Almere mag gaan runnen met zijn team.
"Het is geweldig om in zo'n mooi restaurant te werken met een nieuw enthousiast team. We staan te trappelen om de gasten te ontvangen", vertelt Gleizes.
Bij Loetje kunnen gasten genieten van de lekkerste biefstukken waar het restaurant bekend om staat. "Maar we hebben nog veel meer lekkers op de kaart. Wat te denken van de Noordzeetong of een kipsaté? En ook vegetariërs zijn bij ons aan het juiste adres, we hebben verschillende vegetarische gerechten op de kaart. Er is voor iedereen volop keus, zowel voor lunch als voor diner", vervolgt Gleizes.
Laagdrempelig
Wat Loetje zo uniek maakt is volgens Jorine Sieperda (woordvoerder Loetje) te wijten aan het feit dat het een no-nonsens en laagdrempelig restaurant is.
"We willen dat iedereen hier makkelijk binnen loopt en zich welkom voelt. Maar wel met topservice en topkwaliteit. Elke gast moet vertrekken met een lach op zijn of haar gezicht en daar werken we hard voor", vertelt Sieperda.
Ook benieuwd naar Loetje? Het restaurant is dagelijks geopend vanaf 10.00 uur. Meer informatie is te vinden op de website.
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.
Reageren op dit artikel