Morgen BLACK FRIDAY in Almere Centrum
Met uitzondering van de zuidelijke provincies komen zware windstoten voor tot ca. 80 km/uur landinwaarts, in de kustgebieden tot 90-100 km/uur. De wind komt uit een zuidwestelijke richting. In de ochtend en begin van de middag neemt de wind af, het laatst in het noordwestelijk kustgebied.
Het is morgen 27 november 2020 BLACK FRIDAY! Ook verschillende winkels in het centrum van Almere doen mee. Maar, wat is het precies?
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY is een typisch Amerikaans evenement. Officieel wordt op deze dag de start van het kerstseizoen gevierd. Veel winkels stunten met lage prijzen, om op die manier zoveel mogelijk bezoekers naar hun winkel te lokken.
Almere Centrum
De meeste winkels in Almere Centrum doen - net als vorig jaar - opnieuw mee aan BLACK FRIDAY. Wil je zeker weten of de winkel die je wilt bezoeken meedoet, bekijk dan de website van de desbetreffende winkel.
Tekst gaat hieronder verder
Politie Almere
De politie Almere waarschuwt voor oplichting tijdens Black Friday. "Met Black Friday en de feestdagen in het vooruitzicht maken oplichters dankbaar misbruik van de koopjesjagers. Oplichters hebben valse webwinkels klaargezet voor de sinterklaasinkopen en koopjesdag Black Friday, aanstaande vrijdag. Het is dus extra oppassen geblazen. Let dus goed op. Voor een schijntje een nieuwe iPhone kopen kan niet. Te mooi om waar te zijn? Dan is het dat vaak ook. Trap er niet in.", valt te lezen op hun social media.
[Ad] Wil je voortaan gratis berichten via Messenger ontvangen bij belangrijk nieuws? Klik hier voor meer informatie.
Sharing is caring!
Vond je het lezen van dit artikel de moeite waard? Klik hier om dit artikel te delen op social media. We zijn je dankbaar!