Ter gelegenheid van Dierendag (komende zaterdag), staat Outdoorpark SEC Almere een dag later - op de zondag - volledig in het teken van honden en hun baasjes!

Rond het park aan de Verlaatweg is speciaal voor de gelegenheid een avontuurlijk parcours uitgezet, vol hindernissen en uitdagingen voor viervoeters én hun eigenaren.

Hindernissen, water en modder

Deelnemende honden kunnen zich uitleven met allerlei activiteiten: van hindernissen nemen en door de ballenbak duiken tot spelen in het water en door de modder rennen.

Er zijn ook creatieve onderdelen zoals SUP’en samen met het baasje, achter de bal aan gaan en zelfs katapultschieten.

Terwijl de honden hun energie kwijt kunnen, krijgen ook de baasjes tussendoor opdrachten op hun eigen niveau.

Gezelligheid voor de baas en hond

Naast het sportieve gedeelte is er volop gezelligheid. Voor de baasjes zijn er hapjes, drankjes en een barretje, terwijl er kraampjes staan met leuke spulletjes en cadeautjes voor hond en eigenaar. 

Bovendien kunnen deelnemers samen met hun hond op de foto tijdens een speciale fotoshoot.

Kans op een goodie bag

Wie alle activiteiten afrondt, maakt kans op een goedgevulde goodie bag voor de hond. Zo wordt de expeditie niet alleen een sportief, maar ook een feestelijk uitje.

Praktische informatie

  • Wat: Expeditie Dierendag
  • Waar: Outdoorpark SEC Almere, Verlaatweg 2 in Almere
  • Wanneer: zondag 5 oktober, inloop van 10.00 tot 14.00 uur, afsluiting om 15.00 uur
  • Kosten: € 8,50 per hond

Meer informatie is te vinden op de website van Outdoorpark SEC Almere.

Bekijk de locatie op de kaart:


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

31-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen.

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit politiek en gemeente