De Almeerse schrijver Gilbert Keyzer heeft een nieuwe roman uitgebracht met de titel Meikes wonderwagen. Het boek telt 162 pagina’s en verscheen deze week.

De roman, die zich afspeelt in de nabije toekomst, combineert tragiek, absurditeit en zwarte humor op een manier die typisch is voor Keyzers schrijfstijl.

Over het boek

In Meikes wonderwagen volgt de lezer het aangrijpende verhaal van Meike van Benthum, die na het overlijden van haar man Loek besluit hun gezamenlijke uitvaartonderneming te beëindigen. In een opmerkelijke wending kiest ze ervoor zijn lichaam te conserveren en verborgen te houden in het souterrain van hun voormalige bedrijfspand.

Wanneer Meike na jaren weer contact krijgt met haar dochter Donna, wordt haar leven verder opgeschud. Deurwaarder Jodokus Hauptmann verschijnt aan de deur met een officiële mededeling: de gemeente wil haar pand onteigenen, omdat ze ‘te ruim’ woont in een tijd van grote woningnood. Meike besluit in verzet te gaan — en tussen haar en de deurwaarder ontstaat een onverwachte, merkwaardige vriendschap.

Wat volgt is een reeks dramatische gebeurtenissen die het leven van Meike en Donna volledig op zijn kop zetten. Een klassieke lijkenwagen speelt daarbij een bijzondere rol.

Meikes wonderwagen is verkrijgbaar via Bravenewbooks en andere (online) boekhandels.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

31-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen.

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit politiek en gemeente