Op Stadslandgoed De Kemphaan in het stadsbos Almeerderhout is ruimte voor een bedrijfsinitiatief. Staatsbosbeheer, Provincie Flevoland en de gemeente Almere zijn op zoek naar een enthousiaste ondernemer met een origineel en realiseerbaar idee. Voor de locatie van 3.200 m² in het grootste bos- en recreatiegebied van Almere zijn de mogelijkheden ruim. Het bedrijf moet een toegevoegde waarde hebben voor De Kemphaan. Mogelijkheden variëren bijvoorbeeld van dagrecreatie tot horeca of educatieve functies. Ondernemers kunnen tot uiterlijk 22 mei 2014 hun plannen kenbaar maken aan de gemeente. Meer informatie over de locatie en het omliggende gebied staat op www.almere.nl/boshart.

Boshart Almeerderhout

Het stadslandgoed De Kemphaan en het omliggende bos- en natuurgebied groeien uit tot het hart van het Almeerderhout, hét stadsbos van Almere. Een plek waar mensen kunnen genieten van en recreëren in de natuur, met ruimte voor cultuur en bedrijvigheid. In de komende jaren wordt het gebied verder ontwikkeld, waarbij de regionale aantrekkingskracht verder zal toenemen.

Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

31-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen.

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit overige