20130808-160545.jpgIn het Beatrixpark geldt vanaf heden een zwemverbod omdat er mogelijk botulisme in het water zit. Inmiddels zijn er in het water dode dieren (eenden en vissen) gevonden welke zijn geruimd en naar het laboratorium zijn gebracht voor nader onderzoek. Het zwemmen wordt afgeraden voor zowel mensen als honden, mogelijk kunnen er gezondheidsklachten ontstaan. Er zijn inmiddels informatieborden bij het water geplaatst.

Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit overige