Op het Weerwater bij de Esplanade ligt vanaf zaterdag een nieuwe waterattractie voor kinderen. Het zogenoemde Aquaparx is samengesteld uit opgeblazen speeltoestellen.

Kinderen die mee willen doen, moeten minimaal 7 jaar oud zijn, groter zijn dan 1.20m en ook moeten zij een zwemdiploma hebben. Voor hun veiligheid krijgen zij een zwemvest aan.

De attractie blijft tot eind september liggen. Dag en nacht wordt er gesurveilleerd zodat er niets met de attractie kan gebeuren.

DSC06802
DSC06804

Video over de attractie


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

31-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen.

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit sport