De eerste week van september zou wel eens droog, zonnig en aangenaam warm kunnen worden. Restjes van de orkaan Cristobal, trekken dit weekend richting IJsland wat er voor zorgt dat Cristobal een hogedrukgebied kan opbouwen en vervolgens richting het Europese vaste land trekt.

Zomerse temperaturen

Dinsdag 2 september tot en met maandag 8 september belooft de temperatuur op te lopen naar 20 tot 25 graden. Alhoewel er wel bewolking bij komt kijken, beloven het toch droge, aangenaam warme dagen te worden. Helaas is het weerbeeld na dit hogedrukgebied niet gunstig, de verwachting is dat de wind weer terug klapt naar het westen waardoor het weer koel en wisselvallig wordt.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

31-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen.

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit overige