Afgelopen dinsdag is de nieuwe Albert Heijn in Columbuskwartier geopend. Rijen klanten stonden te wachten tot zij om 16.00 uur eindelijk de winkel mochten bewonderen waar zij al tijden naar uitkeken.
Wethouder Mark Pol was aanwezig bij de opening en sprak zijn bewondering uit voor de nieuwe supermarkt: “De supermarkt is een parel voor deze nieuwe wijk in Almere Poortâ€.
Ook supermarktmanager Lodewijk Pasma is ontzettend trots op wat zijn team tot nu toe al heeft neergezet: "Samen zullen wij er alles aan doen om iedere dag een prachtwinkel neer te zetten voor de klanten.â€
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.